Rahvusvaheline noortevahetus Põlva valla noortele!

rahvusvaheline noortevahetus

Kui sa oled huvitatud reisimisest ja uute inimestega kohtumisest siis on see võimalus sulle! Ilona eestvedamisel on plaanis aastal 2023 teha üks suur rahvusvaheline projekt, mis on avatud kõigile Põlva valla noortele vanuses 14-16 (2023 aasta seisuga). Üldiseks teemaks on noorte füüsiline ja vaimne tervis, kus üheks osaks on vähemtuntud spordialadega tutvumine. Projekti partnerid on hetkel noored Prantsusmaalt ja Serbiast. Plaanis on teha üks laager Prantsusmaal ja üks Eestis.

Projektis osalemine tähendab ka projekti planeerimist! Ehk alates juunist alustame juba valitutega projektiks ideede kogumist ja augustis projekti kirjutamist. Kui projekt kiidetakse heaks ja see saab rahastuse, siis kestavad tegevused terve 2023 aasta! Mõtle hoolega läbi, kas oled valmis pikalt siia panustama 🙂

Kuna soovijaid on palju, siis pean tegema teie ankeetide põhjal valiku, kõik kahjuks osaleda ei saa. Võta rahulikult aega küsimustele vastamiseks, vastuste põhjal valin, kes saavad projektis osaleda. Igast Põlva valla noortekeskusest saab vähemalt üks noor osaleda 🙂 LINK SIIN!

Registreerimine on avatud kuni 5.juuni! Vastused saadan kõigile hiljemalt 7.juuni.

Kui sul on lisaküsimusi, siis kindlasti anna mulle teada Instagrami @polva_noortekeskus kirjutades.

Ilona Tint
projektijuht