Tilsi Noortekeskus

Tilsi Noortekeskus

Tilsi noortekeskus loodi 2017. aasta jaanuaris. Noortekeskus on suur ja avar ning paljude võimalustega. Mängida saab piljardit, pinksi, Wildesti, lauajalgpalli, Xboksi ja lauamänge. Lauamängude valik on üsna suur. Väga lai valik on ka laste ja noortekirjandust. Arvutiruumis on kasutusel kaks arvutit, millega saab koolitööd teha või mõne vahva mängulahingu maha pidada. 

Lisaks on meil käsitöötare, kus saame lasta oma loovusel lennata. Kuna käsitööoskuste edasiandmise järjepidevus on peredes kahanenud, siis meie ringi eesmärk on seda lünka täita ja laiendada teadmisi taaskasutusest. Kärsitöötares valmivad näiteks pehmed mänguasjad, karbid, süüteroosid, geelküünlad.

Köögis paneme igal teisipäeval oma oskused ja teadmised proovile kokandus. Kokandushuvilised õpivad kokandusringis omavahelist koostööd ja tervislike toiduvalikute tegemist. Toidutegemisel läbitakse kõik protsessid, alates retsepti lugemisest, lõpetades köögi koristamisega. Iga kohtumisel valmib roog, mis hiljem koos ära süüakse. 

Rohkem infot Tilsi Noortekeskuse tegemiste kohta saad Facebook´i lehelt.