Töötajad

Kristel Kolberg

Põlva valla Noorsootöö Keskuse juhataja

polvantk@polva.ee, 53247788

Juhin Põlva valla viite noortekeskust ühendavat asutust nimega Põlva valla Noorsootöö Keskust. Keskusel on viis tegutsemispiirkonda: Põlva, Vastse-Kuuste, Ahja, Mooste ja Tilsi. Minu tööks on tagada noortekeskuste toimimine ning kommunikatsioon ja tegeleda valdkondliku arendustegevusega. Igapäevaselt tegelen personalijuhtimisega, vastutan keskuse eelarve eest, koordineerin projekte, kaasan koostööpartnereid ning loon ja osalen koostöövõrgustikes. Olen lisaks kõrgharidusele omandanud noorsootöötaja kutsetaseme 6 ning pean kõige olulisemaks, et noorsootööd tehtaks tõenduspõhiselt ning südamega. Iga noor on väärtus!

Katrin Sakson

Põlva noortekeskuse noorsootöötaja

polvantk.polva@polva.ee, 5387 4222

Olen Põlva noortekeskuse noorsootöötaja ja ühtlasi juhendan kokandusringi. Mulle meeldib töötada noortega ning panustada vabatahtliku töösse. Olen läbinud Kaitseliidu kooli vabatahtliku noortejuhi kursuse, olen vabatahtlik Naiskodukaitses ja Johannese rühma kodutütarde rühmavanema abi. Mulle meeldib tõukerattasport ja koertega tegelemine. Isiksuseomadustelt olen sõbralik ja abivalmis. Minu poole võivad noored alati oma murega pöörduda.

Piret Palm

Ahja noortekeskuse noorsootöötaja

polvantk.ahja@polva.ee, 5114382

Olen Ahja noortekeskuse noorsootöötaja. Juhendan sammu- ja meeleklubi ning vean eest kinoõhtuid ja noorteprojekte. Minu juhendamisel saavad väga paljud noored oma esimesed ürituse korraldamise kogemused. Lisaks juhendan kodutütreid ja noorkotkaid. Mulle meeldib matkata ja jalgrattaga sõita, seda eriti koos noortega. Mind valiti 2021. aasta Põlva valla aukodanikuks!

Alina Vals

Vastse-Kuuste noortekeskuse noorsootöötaja

polvantk.vkuuste@polva.ee, 56636653

Olen Vastse-Kuuste noortekeskuse noorsootöötaja. Juhendan kokandusringi ja organiseerin õuetegevusi. Olen Põlva valla esimese väikeste malevarühma eestvedaja ja juhendaja, mis on tegelikult haruldane kogu vabariigis. Minu suureks südameasjaks ongi noorte töökasvatuse arendamine.

Kadri Pärli

Mooste noortekeskuse noorsootöötaja

polvantk.mooste@polva.ee, 5298364

Olen Mooste noortekeskuse noorsootöötaja. Juhendan kokandusringi ja on plaanis teha ka liikumisringi. Olen energiline, optimistlik ja avatud suhtleja. Pean ennast heaks kuulajaks ja nõuandjaks ning väga heaks kaaslaseks nii lauamängudes, kui lihtsalt vestlustes.

Tiia Johanson

Tilsi noortekeskuse noorsootöötaja

polvantk.tilsi@tilsi.ee, 53495116

Olen Tilsi noortekeskuse noorsootöötaja. Juhendan taaskasutuse- ja kokandusringi ning eluks vajalike teadmiste ringi “Silmaring”. Samuti teen väga palju vabatahtlikku tööd ning sageli olen just mina see, kelle juhtimisel noored vabatahtlikud suurüritustel toimetavad.

Jane Lentsius

Tilsi noortekeskuse noorsootöötaja-administraator

polvantk.tilsiadmin@polva.ee, 53941984

Olen Tilsi noortekeskuse noorsootöötaja, kuid lisaks sellele vastutan kogu Tilsi koostöökeskuse hoone eest. Juhendan kokandusringi, arendan noorte töökasvatust ja distsipliini, kuid oskan seda alati teha läbi sooja huumori. Juhendan ka noorkotkaid ning kodutütreid.

Rosa Sikkal

mobiilne noorsootöötaja

polvantk.mobiilne@polva.ee, 5151706

Olen Põlva valla mobiilne noorsootöötaja. Minu töö on käia valla erinevates noortekeskustes abis või asendamas. Samuti aitan korraldada ülevallalisi projekte ja üritusi. Olen noorte seas kõrgelt hinnatud vestlus- ja lauamängupartner.

Merlin Kirbits

mobiilne noorsootöötaja

polvantk.noorteinfo@polva.ee, 53505069

Olen Põlva valla mobiilne noorsootöötaja noorteinfo suunal. Käin noortekeskustes üritusi korraldamas ning noorteinfot jagamas. Lisaks haldan veebilehte ja Facebook’i gruppi. Minu kirgedeks on robootika, küberturvalisus ja digikunst. Mulle meeldib toetada igas vanuses inimeste tehnoloogia-alast arengut ning näidata, et elukestev õppimine on äge.

Margit Durrington

mobiilne noorsootöötaja

polvantk.erno@polva.ee, 53497333

Töötan Põlva vallas mobiilse noorsootöötajana erinoorsootöö suunal. Olen usin õppija ja pean ennast aktiivseks inimeseks. Olen mugavustsoonist välja astunud nii mõnelgi korral ja tänu sellele omandanud rahvusvahelisi kogemusi ning oskusi. Usun muutuste võimalikusesse – oma aja ja energia suunamisel soovitud tegevusele saame selles paremaks. Minu missiooniks on panustada oma aega ja energiat noorte tundetarkuse arendamisele.  

Kris Vagula

noorte heaolu spetsialist

kris.vagula@polva.ee, 59063444

Olen noorte heaolu spetsialist, kes NEET-projekti raames aitab noorel naasta tööturule või tagasi kooli. Oman töökogemust sotsiaaltöös, erihoolekandes, noorsootöös kui ka haridussüsteemis sotsiaalpedagoogina. Olen studeerinud Tallinna Ülikoolis sotsiaal- ja noorsootööd, läbinud arengupsühholoogia baaskursuse ning mitmeid täiendkoolitusi, mis toetavad tööd noortega, sealhulgas erivajadustega noortega. Samuti olen üliõpilane. Mul on kirg selle töö vastu – lahendused on olemas. Otsime koos igaühele sobivaima lahenduse ja rakenduse. Loome ühiselt väärtust, mis mõjutab kogu Põlva valla noorte tulevikku suunatud tulemusi. Otsime igaühele sobivaima “järgmise sammu”. Soovin, et kõigil noortel oleks kindlam tulevik.