06.12.2022 LED tulega jõulukaardi meisterdamise töötuba Põlva Noortekeskuses

06.12.2022 toimus Põlva Noortekeskuses põnev töötuba „LED tulega jõulukaardi meisterdamine“. Kokku osales töötoas 7 noort. Sel korral oli fotograafe lisaks minule veel suisa kolm – Hanna-Maria, Mirelle ja Birgit. Suur ja südamlik aitäh neile! Kaartide meisterdamiseks kasutasime paksemat valget paberit, vildikaid ja pliiatseid, läbipaistvat teipi, erinevat värvi 5 mm LED dioode, vasklinti ja CR2032 patareisid. Enamus vahendeid olid tellitud Teadusimede veebipoest (http://teaduseimed.eu/). Tasub mainimist, et pakk tuli kohale kiiresti ning tegemist on kvaliteetsete vahenditega.

Jõulukaartide meisterdamine kulges sel korral väga meeleolukalt. Tore oli tegutseda ning omavahel paremini tuttavaks saada. Meisterdatud jõulukaardid tulid samuti väga loovad, kaunid ning värvilised. Kõik jõulukaardid kahjuks ei saanud valmis, kuid noortel, kes varem lahkuma pidid, oli võimalus järgmisel päeval oma kaartide tegemist jätkata. Samuti on olemas videojuhendi (https://youtu.be/VzGQX7oSIgA) kasutamise võimalus.

Samaaegselt meisterdamisega said noored täita 2023. aasta teemakuude ankeeti (https://forms.gle/MpXnJQaPUxLgLbYW9), mis on kõigile Põlva valla noortele täitmiseks avatud 14.11.-14.12.2022. Vastanute vahel loosime 16.12.2022 välja auhindu ja ankeedi tulemused võtame aluseks uue aasta tegevuste planeerimisel.

Peale meisterdamise ja ankeetide täitmise lõppu käisid noored koos noorsootöötaja Hanna-Mariaga poes ning ostsid meelepärast näksimist. Edasi kulges õhtu süües, erinevatel teemadel juttu ajades ning 2023. aastaks plaane tehes. Kokkuvõtvalt võib öelda, et tegemist oli ühe äärmiselt vahva ja tegusa töötoaga.

Toredate uute kohtumisteni!

Merlin

Põlva valla Noorsootöö Keskuse  

mobiilne noorsootöötaja noorteinfo suunal