13.12.2022 LED tulega jõulukaardi meisterdamise töötuba Tilsi Noortekeskuses

13.12.2022 toimus Tilsi Noortekeskuses selle aasta viimane LED tulega jõulukaardi meisterdamise töötuba. Kokku osales töötoas 9 noort. Juhendamisel ning pildistamisel oli abiks Mirelle ning koos noortega said meisterdamist proovida ka noorsootöötajad Tiina ja Jane.

Meisterdamiseks oli vaja järgmiseid vahendeid: paksem paber ja värvilised vildikad/pliiatsid, läbipaistev teip, erinevat värvi 5 mm LED dioodid, vasklint, CR2032 patareid. Enamus vahendeid olid tellitud Teadusimede veebipoest (http://teaduseimed.eu/). Tasub märkimist, et pakk tuli kohale kiiresti ning tegemist oli kvaliteetsete vahenditega. Dioodid ja patareid olid töökorras ning vasklint kleepis väga hästi. Soovitan proovida! Videojuhendi leiate siit – https://youtu.be/VzGQX7oSIgA.

Jõulukaardid tulid taaskord ilusad, omanäolised ning värvilised. Kõik vooluringid saime kenasti tööle ja LED lambid läksid lülitile vajutades põlema. Eriti tore oli, et üks noor lisas oma kaardi sisse ka luuletuse ning südamliku jõulusoovi. Nüüd võivad jõulud küll rahulikult tulla, sest kõik ettevalmistused on tehtud.

Ühtlasi said noored täita töötoas 2023. aasta teemakuude ankeeti (https://forms.gle/MpXnJQaPUxLgLbYW9). Tänaseks on kõik auhinnad ankeedi täitnud noorte vahel ära loositud ning peagi valmivad ka kokkuvõtted. Siinkohal veelkord suur-suur tänu kõigile, kes ankeedile vastasid.

Toredate uute kohtumisteni!

Merlin

Põlva valla Noorsootöö Keskuse  

mobiilne noorsootöötaja noorteinfo suunal