05.12.2022 LED tulega jõulukaardi meisterdamise töötuba Mooste Noortekeskuses

05.12.2022 toimus Mooste Noortekeskuses põnev töötuba „LED tulega jõulukaardi meisterdamine“. Sel korral said töötoast osa 6 noort. Juhendamisel oli abiks noosrootöötaja Rosa ning pildistamisel Mirelle. Suured ja südamlikud tänusõnad neile!

Kaartide meisterdamiseks kasutasime paksemat valget paberit, vildikaid ja pliiatseid, läbipaistvat teipi, erinevat värvi 5 mm LED dioode, vasklinti ja CR2032 patareisid. Enamus vahendeid olid tellitud Teadusimede veebipoest (http://teaduseimed.eu/). Soovitan seda poodi, sest materjalid olid väga hea kvaliteediga. Kes soovib meisterdamist omal käel järgi proovida, siis videojuhend asub siin – https://youtu.be/VzGQX7oSIgA.

Võiks ju arvata, et kuna töötoas osalejaid oli vähe, siis meisterdamiseks oli aega maa ja ilm. Tegelikkuses aga möödusid need kaks tundi imekiirelt. Olen väga tänulik, et lapsevanemad olid järgitulemistes paindlikud ning kõik kaardid said valmis tehtud. Suure meisterdamise vahel püüdsime leida mahti ka väikeseks energiaampsuks, kuid paljud ei jõudnudki süüa ning leidlik Rosa pakkis suupisted noortele hoopis koju kaasa.

2023. aasta teemakuude ankeedi (https://forms.gle/MpXnJQaPUxLgLbYW9) täitmiseni me samuti ei jõudnud. Õnneks on ankeetidele vastamiseks veel kuni 14. detsembrini aega ja kõik kes soovivad, saavad oma panuse teemakuude valimisse ikkagi anda. Vastanute vahel loosime 16.12.2022 välja auhindu ja ankeedi tulemused võtame aluseks uue aasta tegevuste planeerimisel. Seega olge aktiivsed ja rääkige ankeedi vahendusel kaasa, mis teemad teid huvitavad.

Toredate uute kohtumisteni!

Merlin

Põlva valla Noorsootöö Keskuse  

mobiilne noorsootöötaja noorteinfo suunal