15.11.2022 LED tulega jõulukaardi meisterdamise töötuba Vastse-Kuuste Noortekeskuses

Teisipäeval toimus Vastse-Kuuste Noortekeskuses põnev töötuba „LED tulega jõulukaardi meisterdamine“. Kokku osales töötoas 18 noort. Meisterdamiseks oli vaja järgmiseid vahendeid: paksem paber ja värvilised vildikad/pliiatsid, läbipaistev teip, erinevat värvi 5 mm LED dioodid, vasklint, CR2032 patareid. Enamus vahendeid olid tellitud Teadusimede veebipoest (http://teaduseimed.eu/). Siinkohal tasub mainimist, et pakk tuli kohale kiiresti ning tegemist on väga kvaliteetsete vahenditega. Kõik dioodid ja patareid olid töökorras ning vasklint kleepis superhästi. Kogu töötoa käigus läks katki ainult üks LED diood, mille otsi ma korduvalt ning liiga agaralt siia-sinna painutama kukkusin.

Jõulukaardid tulid väga vahvad, omanäolised ning värvilised. Eriti suurt rõõmu valmistas see, et kõik kaardid hakkasid ka tööle ehk LED lamp läks lülitile vajutades põlema. Siinkohal suured tänud Andreasele, kes oli noorte juhendamisel igati toeks. Nii suure hulga erivanuses noorte samaaegne juhendamine oli paras väljakutse ning tore, et keegi kohe appi sai tulla. Vaatamata YouTube videojuhendi olemasolule (https://youtu.be/VzGQX7oSIgA) eelistasid enamus noori kasutada meie abi. Suured tänud ka Alinale, kes aitas neid vahvaid tegemisi jäädvustada. Kõik pildid on leitavad siit – https://polvavv-my.sharepoint.com/…/EuJWzjRrgrtIuxRYSMp….

Lisaks jõulukaardi meisterdamisele said noored täita 2023. aasta teemakuude ankeeti (https://forms.gle/MpXnJQaPUxLgLbYW9), mis on kõigile Põlva valla noortele täitmiseks avatud 14.11.-14.12.2022. Vastanute vahel loosime 16.12.2022 välja auhindu ja ankeedi tulemused võtame aluseks uue aasta tegevuste planeerimisel. Seega olge aktiivsed ja andke teada, mis teemad teid huvitavad.

Toredate uute kohtumisteni!

Põlva valla Noorsootöö Keskuse mobiilne noorsootöötaja