15.11.2023 Loovkonkursi “Noorsootöötaja või noortekeskus aastal 2033” tulemused

Loovkonkursist „Noorsootöötaja või noortekeskus 2033“ võttis osa 22 noort. Vastse-Kuuste Noortekeskusest osales 11 noort, Ahja Noortekeskusest 7 noort, Tilsi Noortekeskusest 3 noort ja Põlva Noortekeskusest 1 noor. Kõige populaarsemaks kujunes joonistamine ning eelistati joonistada noortekeskust. Kõiki loovkonkursil osalejaid ootab järgmisel nädalal noortekeskuses ees tore kingitus.

Väga äge oli, et Vastse-Kuuste noored tegid joonistamisel koostööd ning mitmel korral põimiti ühte joonitusse kokku kahe noore ideed. Ahja noored joonistasid kõik oma unistuste noortekeskust. Sooviti, et noortekeskusesse saaks sõita rongiga, et keskus oleks värviline ning seintel oleksid ekraanid ja nupud, kust saab erinevaid mänge valida. Sooviti ka, et keskuses oleks mini-loomaaed, hiigelsuur mängujänku, kellele pai teha ja vahest kaissu pugeda. Ahja noored arvasid, et noortekeskuses peaks olema ka liumägi, kust otse alla basseini liugu saaks lasta, ronimissein ning batuudimeri.

Tilsi noored panid suuremat rõhku erinevate mängude olemasolule, unistasid mugavast ning funktsionaalsest diivanist ja pidasid vajalikuks, et noortekeskuses oleks olemas nii taaraautomaat kui kommimasin. Põlva noor unistas aga noortekeskuse bussist, mis liiguks kõigi viie Põlva valla Noorsootöö Keskuse alla kuuluva noortekeskuse vahel. See võimaldaks erinevate piirkondade noortel teha rohkem koostööd ning paremini üksteist tundma õppida.

Aitäh kõigile, kes osalesid!